Umów się

Grafik:

Obecnie wszystkie formy pomocy odbywają się ONLINE.

Spotkania odbywają się za pośrednictwem: Skype lub WhatsApp.

Dostępne usługi: 

  • Psychoonkolog
  • Psychoterapia poznawczo – behawioralna
  • Konsultacja psychologiczna kwalifikująca do zabiegu profilaktycznej mastektomii

 

Cena: 150 zł – 50 minut

Formy pomocy:

Wsparcie psychologiczne

Jest to zwykle kilka spotkań, których celem jest nazwanie/zidentyfikowanie problemu i poszukanie sposobów na jego rozwiązanie, ewentualnie ustalenie szerszego planu pracy z problemem. Zdarza się także, że są to jednorazowe spotkania, których celem jest wsparcie w odnalezieniu się i poradzeniu sobie w bieżącej sytuacji.

Pomoc psychologiczna
dla rodzin

Spotkania dla rodzin, które “dotknęła” choroba nowotworowa. Celem spotkań jest pomoc w radzeniu sobie z trudnościami wynikającymi z pojawienia się choroby oraz wzmocnienie więzi między członkami rodziny.

Psychoterapia poznawczo – behawioralna

Jest to zestaw metod o potwierdzonej naukowo skuteczności, które stosowane są do leczenia różnego rodzaju zaburzeń i problemów psychicznych. Jest to cykl spotkań, których ilość uzależniona jest od trudności z jakimi zgłasza się pacjent. Psychoterapia stosowana jest w leczeniu zaburzeń takich jak: depresja, stany lękowe, fobie, nerwice. Może być również pomocna dla osób, które nie radzą sobie z trudnymi sytuacjami w życiu, np. żałoba czy diagnoza choroby, np. choroby nowotworowej.